1. See Detail

Vířivka Claire

SKU
Claire
Out of stock
Quick Overview
Vířivka Claire Technické specifikace vířivky Rozměry vířivky nebo bazénu : 216 x 216 x 94 cm Nákres 5 sedátka, 1 lehátko Počet trysek 44 trysek Objem vody 1250 litrů Váha 350 kg
Special Price 150 000,00 Kč Regular Price 180 000,00 Kč

Vířivka je kompaktní s efektivním rozmístením.

Obrovskou výhodou jsou trysky na krční svaly.

 

LED osvětlení

Zvláště ve večerním čase dodavávají přídavná LED světýlka Vaší lázni tu správnou atmosféru.

Osvětlen je také vstup a výstup z lázně, to vše především kvůli Vaší bezpečnosti.

Specifikace osvětlení

Šestibarevné LED světlo je standardním vybavením každé vířivky. 
Toto LED světlo může sloužit také jako světelná terapie. Můžete mít nastaveno automatické přepínání barev nebo si můžete zvolit jen jednu barvu. 

Chromoterapie vyrovnává naše emocionální potřeby

Barvy a světlo pomáhají k vyvážení harmonie těla po všech stránkách.

Pro lepší atmosféru a efektivnější chromoterapii si můžete zvolit dodatečné LED osvětlení, které zajišťují malá LED světýlka umístěná po celém obvodu vaší vířivky pod vodní hladinou.

 

Filtrační systém

Všechny vířivky jsou vybaveny filtračními kartušemi které čistí vodu. 

Pro ještě účinnější filtraci nabízíme u některých našich modelů velmi tiché cirkulační čerpadlo, které filtruje vodu 24 hodin denně.

Specifikace filtračního systému

Filtraci vody v každé vířivce zajišťují filtrační kartuše, které díky své hustotě zachycují i ty nejmenší nečistoty. Díky tomuto vysoce výkonnému filtračnímu systému budete vodu v lázni měnit pouze několikrát do roka.

 

JUST RELAX používá ozonátor (CDO3) ke snížení potřeby údržby Vaší vířivé vany a ke zlepšování kvality vody. Jako jeden z mála výrobců podtrhujeme důležitost ozonátoru, proto je standardní výbavou všech našich dostupných modelů

Specifikace ozónu

Ozón je dezinfekční prostředek zlepšující kvalitu vody ve Vaší lázni. Speciální přírodní molekululou ozónu je aktivní kyslík obsažený ve třech atomech kyslíku. Extra atomy kyslíku způsobují vysokou reaktivitu ozónu, což mu dává jeho sílu jako dezinfekčnímu prostředku a oxidantu.
Ozón je vytvářen směsí kyslíku ze vzduchu a ultrafialového záření nebo elektrickými výboji během bouře. Po bouři si můžete všimnout čisté, příjemné vůně vody. Ozón ve Vaší lázni je vytvářen ozonátorem, malým elektronickým zařízením produkujícím molekuly aktivního kyslíku, které vhání do vody.

Přírodní čistič

Ozón je zcela přírodní čistič a nejúčinnější oxidant, který můžeme ve vířivkách používat. Oproti klasické chemii nevytváří žádné škodlivé produkty. Redukuje potřebu používání dezinfekčních prostředků jako jsou chlór a brom, rychle zabíjí bakterie a viry a maximalizuje čistotu vody ve Vaší lázni.

Křišťálově čistý výsledek

Pro dosažení optimálního výsledku čistoty vody je společně s ozonátorem do vířivky instalován vstřikovací ventil. 
Tato technologie čištění vody pomocí ozónu zajišťuje vysoký standard kvality vody ve Vaší vířivce.
Ozonátor je aktivní pouze během filtračního cyklu nebo tehdy, když není vířivka používána.

 

Kryt

Kryt je snadardně dodáván s vířivkou, zabraňuje napadání nečistot na vodní hladinu a udržuje teplotu vody.

Kryt je dodáván v barvě kabinetu tzn. k barvě šedý cedr (grey wash) je dodáván v šedé barvě a ke kabinetu přírodní-červený cedr (red cedar) je dodáván v hnědé barvě.

Specifikace krytu

Kryt vířivky a filtru

Tloušťka a hustota použitého izolačního materiálu jsou dvěma hlavními důvody, které byly vzaty v úvahu, aby byla zajištěna co největší izolace.

"Dětská pojistka" zabrání tomu,aby vaše děti používaly vířivku bez dozoru dospělých. Zámek na krytu také zajistí aby odolal i silnému větru. Instalace krytu je vyřešena tak,že při jeho zvednutí jej snadno přesunete na zadní stranu vířivky. Díky silné tloušťce cedrového dřeva kabinetu na něj může být kryt namontován.Pro další informace prosím kontaktujte vašeho prodejce.

 

Specifikace vanových schůdků

Cedrové příslušenství

Schůdky jsou vyráběny ručně, vždy v barvě kabinetu Vaší vířivky. Vlastnosti cedrového dřeva tak zajišťují bezpečnost proti uklouznutí a pevná konstrukce schůdků zajistí jejich stabilitu.

udio

Vysoce spolehlivý systém přenosu zvuku poskytuje Vaší vířivce jiný rozměr. Můžete poslouchat hudbu z rádia, CD nebo MP3 přímo ve vaší lázni. Díky vodotěsnému bezdrátovému dálkovému ovladači můžete audio systém ovládat přímo z lázně. Vodotěsné vysunovací reproduktory jsou hladce zakomponovány do designu vířivky, stačí je jen vysunout.

Specifikace audio systému

Součástí audio systému jsou dva vysunonvací reproduktory s výkonem 25 Wattů a jeden hlavní reproduktor s výkonem 100 Wattů, které spolu vytváří ten nejlepší zvuk.

Spolehlivý venkovní voděodolný audio systém byl vyvinut pro vlhké prostředí, kterému je vystavený. Tento systém byl vyvinut pro řadu vířivek 4SeasonsSpa společností Poly Planar, která je velmi známá svými vysoce kvalitními audio systémy používanými v námořní dopravě.

 

 

Barvy

Barva skořepiny

Vyberte si sami barvu skořepiny vaší vířivky.

Ať už zvolíte klasickou a lidmi oblíbenou modrou, nadčasovou bílou nebo elegantní olivově zelenou, garantujeme vám vysokou kvalitu akrylového plátu.

Jsou dva rozdílné typy akrylovách plátů.

Typ "mineral" - jeden tón barvy plátu,který je odolný proti poškrábání.

Typ "opal" - mix dvou barev s leskem, hladký povrch.

 

 

Write Your Own Review
You're reviewing:Vířivka Claire
Your Rating
technologie CG Air
technologie Gecko Alliance
technologie Waterway
technologie Balboa Watergroup
české vířivky Idol Spas
CoastSpas
Aquazzi France
vířivky Maple Leaf
vířivky Cal Spas